Nový web, aplikace nebo e-shop. Vše běží jak má, ale chybí dostatek zákazníků? Víme jak je přivést na web a přimět je ke konverzi.

Základem pro úspěšný online marketing je určení cílů, které chcete dosáhnout prostřednictvím kampaní, může to být zvýšení návštěvnosti webu, konverze v podobě telefonních kontaktů, nebo zvýšení návštěvnosti vaší provozovny. Všechny tyto cíle můžeme dosáhnout vhodným nastavením a volbou online kanálů, které přivedou zákazníky. Pro dosažení cílů využíváme online platformy Google Ads, S Klik, Facebook Ads, Instagram Ads a další oblíbené online platformy jako jsou LinkedIn, Twitter a další.

Google shopping

Doporučujeme využití chytrých kampaní v nákupech Google – Dnešní zákazníci nakupují všude, ať už přes nejrůznější platformy a zařízení, online či offline, s plynulým přecházením mezi nimi. Chytré kampaně v Nákupech vám pomohou zajistit, aby měli zákazníci, kteří hledají to, co nabízíte, na Googlu vaše produkty vždy na očích – ať už jsou doma, na mobilu nebo v obchodě. Platíte pouze tehdy, když kliknou.

Rozšiřte svůj zásah

Díky chytrým kampaním v Nákupech se mohou produkty zobrazit ve všech službách Googlu a oslovit uživatele, kdekoli a kdykoli vyhledávají nebo sledují obsah.

Podpořte návštěvnost a prodeje

Pomocí reklam v Nákupech pomůžeme zákazníkům najít vaše produkty — ať už online, nebo v obchodě.

Objevte statistiky a trendy

Chcete vědět, co funguje? My vám na základě získání podrobnější údajů pomůžeme zjistit, které součásti kampaně fungují a které ne. Také můžete získat podrobné statistiky, která vám pomohou zlepšit vaši nabídku.

Vyhledávání Google

Lidé hledají to, co chtějí. Chytré kampaně v Nákupech zajistí, aby měli zákazníci vaše produkty při vyhledávání zboží na Google na očích. A víte co? Neplatíte, pokud nedosáhnete výsledků.

Obsahová síť Google

Oslovte zákazníky ještě před tím, než začnou vyhledávat, co nabízíte, např. když si prohlížejí své oblíbené blogy, používají mobilní zařízení a aplikace nebo si prohlížejí miliony partnerských webů, videí a aplikací po celém internetu.

Pro správu online kampaní využíváme služeb Google Ads, Analytics a další. Pro správu kampaní na sociálních sítích Facebook Business Suite a Facebook Creator Studio. Pro správu ostatních aktivit používáme nástroje níže